sobota, 1 lutego 2014

Post wstępny..

Hej :) Jestem Angelica. Gram niecałe dwa lata na gitarze. Stworzyłam ten blog aby podzielić się z Wami najprostszymi piosenkami i chwytami do nich. Większość z nich sama ułożyłam. Propozycje piosenek piszcie w komentarzach :)
Niger ;pp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz