Gitara
sobota, 1 lutego 2014
Post wstępny..
Hej :) Jestem Angelica. Gram niecałe dwa lata na gitarze. Stworzyłam ten blog aby podzielić się z Wami najprostszymi piosenkami i chwytami do nich. Większość z nich sama ułożyłam. Propozycje piosenek piszcie w komentarzach :)
Niger ;pp
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz